11163. 232. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
4 db különféle német/osztrák porcelán: kisméretű váza, kis kanna, 2 db bonbonier, vegyesen kézzel festett és matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : ttg