11110. 232. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
9
0 HUF
Apponyi mintás Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 14 cm