Number of items: 86

Kislány kismacskával figurális porcelán, kézzel festett, jelzett (két kardos), kis lepattanással, m: 20 cm
11143.

26 000 HUF
67,36
74,29

Bavaria Schumann Arzberg mélytányér készlet (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:22,5 cm (6×)
11144.

4 000 HUF
10,36
11,43

11145.

6 000 HUF
15,54
17,14

11146.

4 000 HUF
10,36
11,43

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, m: 4,5 cm
11147.

1 000 HUF
2,59
2,86

Thüringen porcelán baba bútorok, 4 db, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett
11148.

18 000 HUF
46,63
51,43

Prag K&C virágmintás porcelán tál, kopásnyomokkal, jelzett, d: 34 cm
11149.

800 HUF
2,07
2,29

Le Roy porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11150.

1 000 HUF
2,59
2,86

Altrohlau , L S Villa Erzherzog Eugen, Gruss aus Baden, Porcelán bögre, matricás, 8,5cm
11151.

2 600 HUF
6,74
7,43

Wagner & Apel Bertram kislány lóherével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Wagner & Apel Girl with clover, signed, perfect condition
11152.

6 000 HUF
15,54
17,14

Royal Dux porcelán őzike, kézzel festett,hibátlan 11x10cm
11153.

800 HUF
2,07
2,29

ENS gyertyatartó, porcelán, virággal, hibátlan, 14x5cm
11154.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF