10158. 232. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
10 db kommunista sajtóval kapcsolatos szocreál alkotás, Rozanits Tibor (1931-?), Veszprémi Endre (1925-?) és mások munkái, rézkarc, papír, 3 db jelzett, a többi jelzett a dúcon, különböző méretben
Photo of the item taken by : ttg