10013. 232. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Csernó Judit (1925-2000): Üvegek és poharak, filc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×10 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván