10079. 232. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Tanya ősszel, olaj, vászon, restaurált, díszes fa keretben, 46×54 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda