10133. 232. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Fürdőző nő, olaj, fa, keretben, 50,5×40,5 cm
Photo of the item taken by : grózer_virág