22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
Szilágyi Ilona (1904-1985): 19 db grafika az épülő Sztálinvárosról (ma: Dunaújváros), különféle technikák (tus, akvarell), papír, nagyrészt jelzettek, kissé szakadt papír mappában, különböző méretben