cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 41,5x61cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 43x61cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 46x67cm
1903 Uj idők. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kilencedik évfolyam- második kötet. 1903 április 1. - 1903 szeptember 30. Budapest, Singer és Wolfner. Modern műbőr kötésben, szép állapotban.
1901 a Vörösmarty juristabál kitöltetlen táncrendje, gazdagon díszített, hátoldalon a rendezőbizottság által "kiállított", kitöltetlen, névre szóló "diplomával".
1903 Uj idők. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Harmincadik évfolyam- első félév. 1924 Budapest, Singer és Wolfner. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban.
1904 Vasárnapi Ujság. Szerkesztő: Nagy Miklós, főmunkatárs: Mikszáth Kálmán. Két kötetben: 1. sz. 1904. január 3 (51.évfolyam), - 1904. deczember 18. 51.sz. Sok fényképpel illusztrált hetilap. Korabeli bőr kötésben.
20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.
1910-1980 Meghívó a Magyarországi cipész- és csizmadiamunkások és munkásnők szakegyesülete dalárdájának 25 éves jubileumi ünnepségére; MALÉV igazolás(oklevél) az egyenlítő átrepüléséről
cca 1910-20 Kitöltetlen nyomtatványok: Névjegyzéke a meghatározott és bizonytalan időre felmentett mezőgazdasági szeszfőzőknek és ill. Névjegyzéke a meghatározott és bizonytalan időre felmentett szövetkezeti és gazdasági egyesületi alkalmazottaknak. 2db,