1935 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XXXVIII. évf. 1935. Szerk: Szablya Fischauf / Spolarich. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
1936 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XXXIX. évf. 1936. Szerk: Szablya Fischauf / Spolarich. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
cca 1937-1946 Irodalommal kapcsolatos tétel-Az Új Idők Irodalmi Intézet Rt. karácsonyi könyvárjegyzéke, A Magyar Könyvbarátok könyvjegyzéke(2 db), Irodalmi tájékoztató válogatott magyar könyvek jegyzéke, összesen: 4 db
1937 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XL. évf. 1937. Szerk: Szablya Fischauf / Spolarich. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
1938 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XLI. évf. 193(. Szerk: Szablya Fischauf / Spolarich. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
1939 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XLII. évf. 1939. Szerk: Szablya Fischauf / Spolarich. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban