13128. 233. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
10
0 HUF
Magyar művészet 1890-1919. Szerk.: Németh Lajos. 1-2. köt. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván