800 HUF
4 db kertészet-konyha tematikájú kiadvány: Agócsy Pál, Bíró Krisztina: Kaktuszok, pozsgások. Bp., 1980, Móra Ferenc Könyvkiadó (Búvár zsebkönyvek).; Heuer, Sigrid: Szobanövények sikeres ápolása és szaporítása. Bp., 1994, Planétás Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Faiskolai árjegyzék, SASAD Kertészeti és Mezőgazdasági Tsz. Faiskolája. h. n., é. n. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.; Szalkai Kertészet katalógusa 1977-1978. Rózsák, dísznövények, örökzöldek. Bp., 1977. Viseltes papírkötésben.