Books: Technics

Number of items: 79

13065.

2 000 HUF
5,18
5,71

Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, é.n., Gutenberg. Félvászon kötésben.
13066.

2 000 HUF
5,18
5,71

13068.

800 HUF
2,07
2,29

Szinnyei Josef dr.:Finnisch-ugrische Sprachwissenschaft. Sammlung Göschen. Berlin und Leipzig, 1922, Walter de Gruyter. Kiadói egészvászon kötésben.
13069.

1 000 HUF
2,59
2,86

Magyar bábakönyv. Bp.1942. Magyar Kir.Állami ny.1 t.címkép. 355 l. 12 l. Sok szövegközti illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
13070.

2 600 HUF
6,74
7,43

13071.

1 600 HUF
4,15
4,57

13072.

800 HUF
2,07
2,29

Darwin Károly: Harc a természetben I.-II. A fajok eredete az ember származása. Bp., Magyar ker. közlöny vállalat cca 1900. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban
13073.

1 800 HUF
4,66
5,14

Ernst Jenő: Bevezetés a biofizikába. 131 ábrával. Budapest, 1947, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
13074.

800 HUF
2,07
2,29

Hermann v. Czetsch-Lindenwald: Salben- Puder- Externa. Die ausseren Heilmittel der Medizin.. Mit 57 Abbildungen. Berlin / Göttingen / Heidelberg, 1950, Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
13075.

800 HUF
2,07
2,29

Richard Kirsch prof. dr.:Sport Massage. Mit beilage. Das Skelet und Muskeln des Menschen. Berlin, 1959, Sportverlag Berlin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé poros fedőlappal, egyébként jó állapotban.
13076.

800 HUF
2,07
2,29

Ankenbrand Lisbeth: Der Wille zu Schönheit. Mit 15 Bildtafeln. Stuttgart, é.n., Süddeutsches Verlagshaus. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13077.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF