Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
Bella Müller: Die Familienärztin. Ein ärztliches Nachschlagebuch der Gesundheitspflege und Heilkunde unter besonderer Berücksichtigung der neuesten Heilverfahren.... München, 1928. Süddeutsches Verlags - Institut Julius Müller. 1099p. Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
Kollarits Jenő dr.: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Budapest, 1918, Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.