11199. 233. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
5 db különféle népi motívumos porcelán butykos, vegyesen kézzel festettek és matricásak, jelzett (Zsolnay, Drasche, Gránit), kis kopásnyomokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : ttg