Engravings Number of items: 23
1062202
11000
233
Engravings
Other collectibles
1953-1982 vegyes Exlibris tétel, 9db, + 1db alkalmi grafika, fa-réz metszet, rézkarc,jelzés nélkül, német, japán, cseh, angol
1 000 HUF
1062213
11001
233
Engravings
Other collectibles
1963-1982 vegyes Exlibris tétel, fa-linó-metszet, rézkarc, jelzettek, nem Magyarországon (Románia, Német ország) élő magyar származású grafikusoktól, 8db
1 000 HUF
1010523
11002
233
Engravings
Other collectibles
Franz Khün (? -?): Natur. Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) színes rézkarc,jelzett, szép állapotban. 9x6cm
2 000 HUF
1010504
11003
233
Engravings
Other collectibles
Szex ABC. Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) színes rézkarc,jelzés nélkül, szép állapotban. 6,5x4,5cm
2 000 HUF
1060449
11004
233
Engravings
Other collectibles
cca 1900-1910 Korabeli szentképek,2db, metszet hibátlan csipkézett széllel, litho, apró hibával a csipkézett szélben, 11,5x7,5cm
1 600 HUF
1063476
11005
233
Engravings
Other collectibles
Horváth Endre (1896- 1954): Julianus barát, domonkos emlékmű a budai Várban, rézkarc,dúcon jelzett, 7x10cm - - magyar grafikusművész, számos pengő- és forintbankjegy és magyar bélyeg tervezője
2 000 HUF
1056644
11006
233
Engravings
Other collectibles
4 db fametszet a "Vasárnapi Újság" 1857. évi számaiból, jelzés nélkül, legkisebb: 14x24cm, legnagyobb: 18x23cm
3 000 HUF
1062214
11007
233
Engravings
Other collectibles
1936-1940 vegyes Exlibris tétel, fa-réz -metszet, rézkarc, jelzettek, francia, német, ausztria,7db
1 000 HUF
986395
11008
233
Engravings
Other collectibles
5 000 HUF
1063452
11009
233
Engravings
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tél, nyomat,papír, 8x10cm
1 000 HUF
1063080
11010
233
Engravings
Other collectibles
cca 1780-1800 Római, görög politikusokat, írókat ábrázoló metszetek,jelzés nélkül, 16db, 14x8cm
8 000 HUF
1063068
11011
233
Engravings
Other collectibles
cca 1780-1800 CECCHI, Giovanni Battista (1749- 1815),Colombini, Cosimo (1752-1812),Ben Eredi (?-?) Festőket építészeket ábrázoló metszetek, dúcon jelzett, 15db, 17x12cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035