11007. 233. Closed Online auction Engravings
1 000 HUF
0 HUF
1936-1940 vegyes Exlibris tétel, fa-réz -metszet, rézkarc, jelzettek, francia, német, ausztria,7db
Photo of the item taken by : vörös_iván