11001. 233. Closed Online auction Engravings
1 000 HUF
0 HUF
1963-1982 vegyes Exlibris tétel, fa-linó-metszet, rézkarc, jelzettek, nem Magyarországon (Románia, Német ország) élő magyar származású grafikusoktól, 8db
Photo of the item taken by : vörös_iván