11005. 233. Closed Online auction Engravings
2 000 HUF
0 HUF
Horváth Endre (1896- 1954): Julianus barát, domonkos emlékmű a budai Várban, rézkarc,dúcon jelzett, 7x10cm - - magyar grafikusművész, számos pengő- és forintbankjegy és magyar bélyeg tervezője
Photo of the item taken by : wiszner_alex_kálmán