Emergency Coins and Notes

Number of items: 61

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1922. 50M selyem városi szükségpénz bélyegzés nélkül T:I firka Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1922. 50 Mark silk, without stamp C:UNC writing
30120.

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1922. 50M selyem városi szükségpénz bélyegzés nélkül T:I firka
Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1922. 50 Mark silk, without stamp C:UNC writing

3 000 HUF
Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1922. 1000M sárga, vászon, bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1922. 1000 Mark yellow, linen, with stamp C:UNC
30121.

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1922. 1000M sárga, vászon, bélyegzéssel T:I
Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1922. 1000 Mark yellow, linen, with stamp C:UNC

5 000 HUF
Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1922. 1000M zöld, vászon, bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1922. 1000 Mark green, linen, without stamp C:UNC
30122.

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1922. 1000M zöld, vászon, bélyegzés nélkül T:I
Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1922. 1000 Mark green, linen, without stamp C:UNC

5 000 HUF
Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1923. 500M vászon városi szükségpénz bélyegzéssel T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1923. 500 Mark linen necessity banknote with stamp C:UNC
30123.

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1923. 500M vászon városi szükségpénz bélyegzéssel T:I
Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1923. 500 Mark linen necessity banknote with stamp C:UNC

4 000 HUF
Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1923. 10.000M vászon, bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1923. 10.000 Mark linen, without stamp C:UNC
30124.

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld / 1923. 10.000M vászon, bélyegzés nélkül T:I
Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1923. 10.000 Mark linen, without stamp C:UNC

7 000 HUF
18,92
20,59
Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld 1923. 1GM selyem, bélyegzés nélkül T:I Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1923. 1 Goldmark linen, without stamp C:UNC
30125.

Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld 1923. 1GM selyem, bélyegzés nélkül T:I
Germany / Weimar Republic / Bielefeld 1923. 1 Goldmark linen, without stamp C:UNC

7 000 HUF
18,92
20,59
Németország / Weimari Köztársaság / Birodalom Vasút Berlin 1923. 1.000.000M + 2.000.000M (2x) T:II-,III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn Berlin 1923. 1.000.000 Mark + 2.000.000 Mark (2x) C:VF,F
30126.

Németország / Weimari Köztársaság / Birodalom Vasút Berlin 1923. 1.000.000M + 2.000.000M (2x) T:II-,III
Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn Berlin 1923. 1.000.000 Mark + 2.000.000 Mark (2x) C:VF,F

800 HUF
Német 3. Birodalom ~1941. Kenyérjegy 50gr-ról 10db-os ívben + 1945. Dohányjegy bélyegzéssel T:II- ly., I German Third Reich ~1941. Bread-card about 50 Grams in sheet of 10 + 1945. Tobacco ticket with stamp C:VF hole, UNC
30127.

Német 3. Birodalom ~1941. Kenyérjegy 50gr-ról 10db-os ívben + 1945. Dohányjegy bélyegzéssel T:II- ly., I
German Third Reich ~1941. Bread-card about 50 Grams in sheet of 10 + 1945. Tobacco ticket with stamp C:VF hole, UNC

1 000 HUF
Spanyolország / Barcelona 1924. 25c + 50c (3x) Szalézi Rend iskoláinak utalványai T:II,II-,III Spain / Barcelona 1924. 25 Centimos + 50 Centimos (3x) Vouchers of the Salesians of Don Boscos schools C:XF,VF,F
30128.

Spanyolország / Barcelona 1924. 25c + 50c (3x) Szalézi Rend iskoláinak utalványai T:II,II-,III
Spain / Barcelona 1924. 25 Centimos + 50 Centimos (3x) Vouchers of the Salesians of Don Bosco's schools C:XF,VF,F

1 000 HUF
13
6db klf magyar élelmiszerjegy, közte kenyér-, cukor-, tejjegy + Német 3. Birodalom 1944. Tojásjegy T:vegyes
30129.

1 000 HUF
5db klf magyar és külföldi Cu zseton, bárca, közte Kaufman Jacab, B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság), német játékpénz T:2,2- 5pcs of mixed Cu tokens, with Kaufman Jacab, B.SZ.K.R.T, Spelmarke C:XF,VF
30130.

5db klf magyar és külföldi Cu zseton, bárca, közte "Kaufman Jacab", "B.SZ.K.R.T (Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság)", német játékpénz T:2,2-
5pcs of mixed Cu tokens, with "Kaufman Jacab", "B.SZ.K.R.T", "Spelmarke" C:XF,VF

2 000 HUF
10db-os vegyes zseton és bárca tétel, közte közlekedési bárcák, telefonérmék és NDK múzeumi emlékérme T:vegyes
30131.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF