1 600 HUF
Kerítésen ülő kislány, kisméretű kerámia szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lekopásokkal, m: 12,5 cm + 2 db figurális porcelán: katicabogárral találkozó kislány, kézzel festett, jelzett, "Hajdúszoboszló" felirattal, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm; levehető fejű porcelán kiskutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm