1 200 HUF
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. 235 szövegképpel és 30 önálló melléklettel. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.