7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Harmadik kötet. Az Anjou ház és örökösei. Írték:Pór Antal, Schönerr Gyula. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. A vászonkötés javításra szorul, egyébként jó állapotú.