Igazságügyi zsebtörvénytár. A hatályben lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben... Bp., 1940. Grill Károly. Aranyozott egészbőr kötésben 1716p.
Corpus juris hungarici. Tomus Primus. Werböczy István. Opus tripartitum juris consuetudinarii. Budae, 1822, Typis et sumtibus typographiae Regae Universitatis Hungaricae. Díszes, aranyozott, egészvászon kötésben, viseltes fedőborítóval, az első pár lap elvált.
Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve) Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leathe...