4 000 HUF
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: Északon és délen. 3. köt. Bp., 1917, Athenaeum. Kicsit laza, kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.