1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Erdey-Grúz Tibor (szerk.): hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.