12 000 HUF
10
Kisfaludy Sándor minden munkái I-VIII. Negyedik kiadás. Magyar remekírók sorozat. Bp., 1893, Franklin-Társulat kiadása. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, néhol a lapok foltosak, jó állapotban.