13031. 236. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Lóránth László: Paletta. Dedikált! Bp., Jelen Kiadó. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, hiányos, illusztrált, viseltes állapotban.
Photo of the item taken by : németh_andrea