800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Lord Byron: Don Juan. Ford.: Ábrányi Emil. Első rész. I-IV. ének. Budapest, é.n., Athenaeum. Díszes szecessziós egészvászon kötésben.
Vajda János költeményei. Kissé viseltes bőrkötésben.