Number of items: 102

Erdey-Grúz Tibor (szerk.): hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány.  Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12999.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Csatkai Endre: Emlékezés Esterházy Pál nádorra születésének 300. évfordulója alkalmából. Különlenyomat a Soproni Hírlapból. Sopron, 1935, Székely és Társa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13000.

1 200 HUF
3,11
3,43

13001.

1 000 HUF
2,59
2,86

Hofmannsthal, Hugo von: Salzburgi nagy világszínház mysterium-játék a jóról és a rosszról, fordította: Bársony Imre. Belsejében ajánlással! Bp., Poézis Kiadás. Papírkötés, kopottas állapotban.
13002.

800 HUF
2,07
2,29

Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Szeben, 1596. Reprint kiadás. Budapest, 1979, Akadémia Kiadó. Egészbőr kötésben, kartonmappában.
13003.

2 000 HUF
5,18
5,71

Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
13004.

800 HUF
2,07
2,29

13005.

2 400 HUF
6,22
6,86

Reviczky Gyula összes költeményei. II. Rendezte: Koroda Pál. Budapest, 1895, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél. Kissé kopott fedőlap, egyébként, jó állapotú.
13006.

800 HUF
2,07
2,29

13007.

4 600 HUF
11,92
13,14

13008.

2 000 HUF
5,18
5,71

13009.

3 000 HUF
7,77
8,57

13010.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF