7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.