800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Vallástörténeti kislexikon. Ötödik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kiddé levált, egyébként jó állapotban.