Vallástörténeti kislexikon. Ötödik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kiddé levált, egyébként jó állapotban.
Walter Gyula: Üdvözlégy Mária! Imakönyv. Esztergom, 1890, A szerző tulajdona. Kiadói egészbőr kötésben, sarkai kissé kopottak, egyébként szép állapotú.
Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Vierholz, Carolomannus [Karlmann]: Resonans e montibus echo, oder der aus den Bergen erschallende Widerhall, das ist: zweyfach-abgetheilte Berg-Predigen welche bestehen in einem dominicali und festivali. Regensburg, 1721, Johann Martin Hagen. Szakadt gerincű, kopott pergamen kötésben, korának megfelelő állapotban.
Breviarium romanum ex decreto SS. concilii tridentini restitutum, S PII V. Pontificis Maximi jussu editum, Clementis VIII. ac Urbani VIII... teljes, 4 kötet: Pars Hyemalis,Vernalis, Estivalis, Autmnalis. Budae, 1814, Typis Regiae Universtatis Hungaricae. Aranyozott, kiadói egészbőr kiadásban. Kopottas fedőlappal, egy kötet gerince borítója hibás, egyébként jó állapotúak.
Biblia. Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Kőszeg, 1842. Reichard Károly. Korabeli egészbőr-kötésben. Fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1...
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding