Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.