12858.
236. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
BÖLSCHE Vilmos:Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Ford.: Kremmer Dezső, Merényi József, Sidó Zoltán, Wildner Ödön. 1-2. kötet.Budapest, 1910, Politzer Zsigmond. Az egyik kötetben hiányzik a címoldal. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.