Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyebn minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik. III-IV. kötet. Pesten, 1851, Kozma Vazulnál. Kopottas félbőr kötésben.
[Losonci István]: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. Pesten, 1849 és 1850, Trattner Károly. Viseltes karton kötésben. Térkép nélkül!
Magyar Települések Enciklopédiája. Összefoglaló leírás Magyarország megyéiről, városairól és községeiről. Magyarország Kézikönyvtára. Budapest, 2000, Ceba. KIadói karton kötésben. Jó állapotban.
A Fővárosi Tanács Végrehajtó Bizottsága által kijelölt Munkaközösség (szerk.): Tíz év a felszabadult főváros életéből. Budapest, 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben viseltes papír borítóval.
Kasza Sándor dr. (szerk.): Fejér Megye Kézikönyve. Magyarország Megyei Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.