11177. 236. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Vegyes porcelán tétel: bögrék, tálak, tányérok, gyöngyházfényű bonbonier, stb., több közülük jelzett (Hollóházi, csehszlovák, stb.), kopásnyomokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : sass_melinda