8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Vernet Joseph Claude (1714 -1789): Életkép, Il fuoco/ Le feu, rézmetszet, dúcon jelzett,üvegezett keretben, közepén ragasztott 15x21cm