4 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) -G.M. Kurl
sculp: Pest és Ráczváros. Druck & Verlag v. G.G Lange in darmstadt. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben 13x19 cm/ cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) -G.M. Kurl
sculp: Pesth und Raizenstadt Steel engraving in frame, 13x19cm
G.M. Kurl: Pest és Ráczváros. Színezett rézmetzset, Ludwig Rohbock delt, üvegezett keretben, 13x19cm