Merkel, Adolf: Kriminalistische Abhandlungen. 1. köt.: Zur Lehre von den Grundeintheilungen des Unrechts und seiner Rechtsfolgen. Leipzig, 1867, Breitkopf und Härtel. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Rudolf Hans Bartsch: Der Letzte Student. Berlin unfd Wien, é.n., Ullstein. Ragasztott, viseletes karton kötésben. Louis Gallet: Captain Sata oder Abenteuer des Cyrano de Bergerac von - - Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Illusztrált, kiadói vászon kötésben. Viseltes állapotban.
Quincke, Wolfgang: Katechismus der Kostümkunde. Leipzig, 1889, Verlagsbuchhandlung J. J. Weber. Sok érdekes illusztrációval. Eredeti, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal / Linen binding, illustrated
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults