10142. 236. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF 36,27 EUR, 40,00 USD
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett,üvegezett keretben, 12,5×12 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván