Number of items: 213
1088918
10072
236
Other collectibles
Máté Carmen: Lány hegedűvel. Olaj, vászon, jelzett, 40×30 cm
5 000 HUF
1083456
10073
236
Other collectibles
MCP jelzéssel: Muskétás, szén, papír, üvegezett fa keretben, 28,5×18 cm
3 000 HUF
1082736
10074
236
Other collectibles
Mesterházy Dénes (?-?): Ősz az ártéri erdőben, olaj, vászon, díszes antik keretben, 32,5×48,5 cm
12 000 HUF
943049
10075
236
Other collectibles
2 600 HUF
1071713
10076
236
Other collectibles
Mikola jelzéssel: Libák. Pasztell, papír, üvegezett sérült keretben, 25×36 cm
8 000 HUF
1089033
10077
236
3800
Other collectibles
Miklós István (1898-?): Nyári táj, olaj,jelzett, karton, 50x35cm
3 800 HUF
1087746
10078
236
Other collectibles
Molnár Gabriella (1940-): Mese város. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 28×18 cm
4 000 HUF
958892
10079
236
Other collectibles
Muhits Sándor (1882-1956): Zsinóros tarsoly. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, megjelent a Díszítő Művészet c. folyóiratban, 25,5×20 cm
1083463
10080
236
Other collectibles
Nagy jelzéssel: Sárga kerítés. Tempera, vászon, sérült, 33×41 cm
1 000 HUF
1015882
10081
236
Other collectibles
1 800 HUF
1000995
10082
236
Other collectibles
3 600 HUF
1087734
10083
236
Other collectibles
Nechánszky József (1936-): Fonyódi halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m