1903 Uj idők. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kilencedik évfolyam- második kötet. 1903 április 1. - 1903 szeptember 30. Budapest, Singer és Wolfner. Modern műbőr kötésben, szép állapotban.
1903 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. IV. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1903, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
1903 Uj idők. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Harmincadik évfolyam- első félév. 1924 Budapest, Singer és Wolfner. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban.
Nyomtatványok szőlősgazdáknak, borászoknak: A "Magyar Szőlősgazdák Országos Egyesületé"-nek Évkönyve az 1904 évről. Budapest, 1904, Magyar Szőlősgazdák Országos Egyesülete. Fedőborító hiányzik. 1913 Kísérletügyi Közlemények. XVI. kötet. 6. füzet., Érdekes cikkekkel pl.: 1911. évi magyar borok összetétele Budapest, 1913, Pallas. Elvált papír borítóban.
1904 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. V. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1904, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
1904 Vasárnapi Ujság. Szerkesztő: Nagy Miklós, főmunkatárs: Mikszáth Kálmán. Két kötetben: 1. sz. 1904. január 3 (51.évfolyam), - 1904. deczember 18. 51.sz. Sok fényképpel illusztrált hetilap. Korabeli bőr kötésben.
1905 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. VI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1905, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
1904 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. V. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1904, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
1907 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. VIII. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1907, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.