Printed Materials

Number of items: 218

1909 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. X. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1909, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12539.

7 000 HUF
18,13
20,00

cca 1910-1930 Névjegykártya gyűjtemény a kor magasabb rangú magyar és külföldi embereitől
12540.

800 HUF
2,07
2,29

cca 1910-1920 Bp. VIII., Major János horgász és halászati cikkek szaküzletének ábrákkal illusztrált prospektusa
12541.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1910-1920 Valuska János Díszműáruk és reklámcikkek gyárának dombornyomott reklámkártyája, 10x5 cm
12542.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1910-1920 "Torpedo szabadonfutóagy kontrafékkel" prospektusa, Vecsey Jenő okleveles gépészmérnök üzletében, ábrával illusztrálva, 11p
12543.

1 800 HUF
4,66
5,14

1910 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1910, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12544.

7 000 HUF
18,13
20,00

1911 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XII. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1911, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
12545.

7 000 HUF
18,13
20,00

1913 Illustrirte Zeitung. Leipzig, 3 April 1913. Gazdag képanyaggal, egy-egy lap beszakadt, egyébként jó állapotban. Aranyozott műbőr kötésben, fedőlapon hibás felirattal.
12546.

10 000 HUF
25,91
28,57

1914 Csáky Károly Emmánuel (1852-1919) váci püspök körlevele X. Pius pápa halálhírével.
12547.

800 HUF
2,07
2,29

1916 Dr. Kárpát: Dési Emlék, Rózsavölgyi és Társa által kiadott kotta, rajta Dés litho látképével
12548.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1916-1917 16. Kriegsnummer (No. 47.) Lustige Blätter, 14p
12549.

1 600 HUF
4,15
4,57

1918 Bp., Az Anyagvizsgálók közlönye, a Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete folyóirata V. évfolyamának 7-8. száma, benne egy tanulmánnyal a Széchenyi Lánchíd útburkolatának romlásairól, 1 db kihajtható melléklettel
12550.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF