Printed Materials Number of items: 218
1047947
12539
236
Printed Materials
Other collectibles
1909 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. X. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1909, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
7 000 HUF
942636
12540
236
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1930 Névjegykártya gyűjtemény a kor magasabb rangú magyar és külföldi embereitől
1087564
12541
236
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1920 Bp. VIII., Major János horgász és halászati cikkek szaküzletének ábrákkal illusztrált prospektusa
4 000 HUF
1087354
12542
236
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1920 Valuska János Díszműáruk és reklámcikkek gyárának dombornyomott reklámkártyája, 10x5 cm
1 200 HUF
1087351
12543
236
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1920 "Torpedo szabadonfutóagy kontrafékkel" prospektusa, Vecsey Jenő okleveles gépészmérnök üzletében, ábrával illusztrálva, 11p
1 800 HUF
1047949
12544
236
Printed Materials
Other collectibles
1910 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1910, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
7 000 HUF
1047935
12545
236
Printed Materials
Other collectibles
1911 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XII. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1911, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
7 000 HUF
1047892
12546
236
Printed Materials
Other collectibles
1913 Illustrirte Zeitung. Leipzig, 3 April 1913. Gazdag képanyaggal, egy-egy lap beszakadt, egyébként jó állapotban. Aranyozott műbőr kötésben, fedőlapon hibás felirattal.
10 000 HUF
938909
12547
236
Printed Materials
Other collectibles
1914 Csáky Károly Emmánuel (1852-1919) váci püspök körlevele X. Pius pápa halálhírével.
1089477
12548
236
Printed Materials
Other collectibles
1916 Dr. Kárpát: Dési Emlék, Rózsavölgyi és Társa által kiadott kotta, rajta Dés litho látképével
2 000 HUF
1087682
12549
236
Printed Materials
Other collectibles
cca 1916-1917 16. Kriegsnummer (No. 47.) Lustige Blätter, 14p
1 600 HUF
1055788
12550
236
Printed Materials
Other collectibles
1918 Bp., Az Anyagvizsgálók közlönye, a Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete folyóirata V. évfolyamának 7-8. száma, benne egy tanulmánnyal a Széchenyi Lánchíd útburkolatának romlásairól, 1 db kihajtható melléklettel
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035