30046.
237. Closed Online auction
Envelopes with Coins and Banknotes
700 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1972. "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, sérült tok T:1
USA 1972. "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp, damaged envelope C:UNC