7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:3 ragasztott, kopott zománcozás és aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" enamelled Br decoration with ribbon C:F sticked, worn enamelling and gilding NMK 381.