1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon C:XF
1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:3 ragasztott, kopott zománcozás és aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" enamelled Br decoration with ribbon C:F sticked, worn enamelling and gilding NMK 381.
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronzolt hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronzed zinc decoration without ribbon and ear C:F NMK 439.
~1939-1945. Ismeretlen gépkocsizó alakulatjelvény, préselt rézlemez, csúcsaiban felvarrásra szolgáló lyuk (44x34mm) T:2 Hungary ~1939-1945. Badge of an unindentified motorised unit, Cu (44x34mm) C:XF Sallay 136.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF