Books: Architecture, Art

Number of items: 29

A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban! 1190p.
13217.

4 000 HUF
10,61
11,43
Munkácsy Mihály- Dekoratív album. Bp., 1979 Corvina. Szép állapotban
13218.

2 400 HUF
6,37
6,86
Horváth JÁnos: Rippl Rónai. Dekoratív album. Bp., 2007. TKK. Szép állapotban.
13219.

1 200 HUF
3,18
3,43
Romváry Ferenc: Csontváry. Dekoratív album. Bp., 2007. TKK. Szép állapotban.
13220.

1 200 HUF
3,18
3,43
Sarkantyú Mihály: Mednyánszky László. Dekoratív album. Bp., 1981. Képzőművészeti alap. Szép állapotban.
13221.

1 200 HUF
3,18
3,43
Garas Klára: Szépművészeti múzeum. Bp., 1976. Corvina Dekoratív album.
13222.

1 000 HUF
2,65
2,86
Lehel Ferenc: Haladó művészet. Újrendszerű stílusmorfológia vázlata. Bp., 1929, A Tér és Forma kiadása. A kötés belső oldalán és néhány üres lapon Antalffy Mária (1922-1989) grafikus, keramikus, szobrász későbbi vázlatrajzaival. Kicsit laza, helyenként foltos félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13223.

4 000 HUF
10,61
11,43
Heidrich, Ernst: Die alzdeutsche Malerei. Jéna, 1909, Eugen Diedrichs (Die Kunst in Bildern). Antalffy Mária (1922-1989) grafikus, keramikus, szobrász tulajdonosi bejegyzésével. Kicsit laza, némileg kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13224.

1 000 HUF
2,65
2,86
Behrendt, Walter Curt: Alfred Messel. Mit neunzig Abbildungen. Berlin, 1911, Bruno Cassirer. Kiadói aranyozott kartonált kötés, gerincnél kissé szakadt, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
13225.

10 000 HUF
26,53
28,57
13226.

3 000 HUF
7,96
8,57
4 db fotózással kapcsolatos könyv: Dékán István: Fantázia és fényképezés. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó; Rév Miklós: Fényképtár. XV. MAFOSZ szalon. Kaposvár, 1998, MAFOSZ. I. Nemzetközi Magyar Fotóművészeti Kiállítás. Bp., 2001, MAFOSZ. Kiadói kartonált és papírkötésben.
13227.

800 HUF
2,12
2,29
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina. 12 db ofszet műlapot tartalmazó mappa, angol, francia, magyar és német bevezetővel, hiánytalanul, jó állapotban.
13228.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF