10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Behrendt, Walter Curt: Alfred Messel. Mit neunzig Abbildungen. Berlin, 1911, Bruno Cassirer. Kiadói aranyozott kartonált kötés, gerincnél kissé szakadt, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.