Books: Architecture, Art

Number of items: 29

Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
13229.

1 000 HUF
2,65
2,86
13230.

1 200 HUF
3,18
3,43
13231.

1 000 HUF
2,65
2,86
Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
13232.

2 000 HUF
5,31
5,71
13233.

1 000 HUF
2,65
2,86
Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon. Sok fényképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc.
13234.

2 400 HUF
6,37
6,86
13235.

1 000 HUF
2,65
2,86
13236.

2 000 HUF
5,31
5,71
13237.

1 000 HUF
2,65
2,86
29 db művészettel kapcsolatos német és angol nyelvű ismeretterjesztő könyv a Die Mesiterbilder... sorozatból, illetve a Kunsthistorisches Museum kiadványa Führer durch die Gemälde Galerie. Kopottas állapotban.
13238.

29 db művészettel kapcsolatos német és angol nyelvű ismeretterjesztő könyv a "Die Mesiterbilder..." sorozatból, illetve a Kunsthistorisches Museum kiadványa Führer durch die Gemälde Galerie. Kopottas állapotban.

5 000 HUF
13,26
14,29
A Művészet kiskönyvtára 22 kötet a sorozatból különböző művészek bemutatásával
13239.

1 000 HUF
2,65
2,86
4 db művészettel kapcsolatos könyv-Wiegand, Eduard: Könnyen készíthető üvegmunkák. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó; Benkó Pál-Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat; István Erzsébet: Magyar Népi kerámiák. Bp., 1987, Kiállítás a Néprajzi Múzeumban; Auboyer-Goepper: Der Ferne Osten. Schätze der Weltkunst Band 5. Kiadói kartonált és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
13240.

800 HUF
2,12
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF